تبلیغات
دانلود0098 + ... - نرم‌افزار Spss

نرم‌افزار Spss یا ( IBM SPSS Statistics ) برنامه کامپیوتری است که برای تحلیل‌های آماری داده ها به کار می‌رود. SPSS مخفف عبارت Sciences Statistical Package for the Social  به معنی بسته ی آماری برای علوم اجتماعی می باشد. پس از خریداری شدن شرکت سازنده این نرم افزار توسط IBM در ۲۸ جولای ۲۰۰۹ این نرم افزار با اسم PASW که مخفف کلمه Predictive Analytics SoftWare است انتشار پیدا کرد. اما در نسخه ۱۹ دوباره نام SPSS Statistics را اختیار کرد . برنامه SPSS از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌ آماری در علوم اجتماعی، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود. این نرم‌افزار توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه ‌برداری، دولتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و … به کار می‌ رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند.

در تحلیل داده ها با استفاده از این نرم افزار باید سه مرحله اساسی را طی کنید: در مرحله اول داده‌های خام را وارد کرده و آن‌ها را در یک پرونده ذخیره کنید. در مرحله بعد باید تحلیل مورد نیاز را انتخاب کرده و مشخص کنید. در مرحله سوم خورجی را بررسی کنید.

نرم افزار اموس AMOS یکی از نرم افزارهای آماری مناسب برای تحلیل داده‌های پایان نامه مدیریت و علوم انسانی است. نرم افزار تحلیل آماری اموس AMOS جهت محاسبات تحلیل عامل و مدل معادلات ساختاری استفاده می‌شود. برونداد نرم‌افزار اموس به صورت گرافیکی بوده و لذا درک مطلب را تسهیل می‌کند. جهت دانلود آخرین ورژن نرم افزار تحلیل آماری spss به ادامه مطلب از دانلود۰۰۹۸ مراجعه فرمایید.

 

دانلود spss

ویژگی های نرم افزار IBM SPSS Statistics:
- شامل آمارهای توصیفی: جدول‌بندی شطرنجی، بسامدها، توصیفات، کاوش، آمار توصیفی نسبی
- تعیین آمارهای دومتغیره: میانه‌ها، آزمون تی، تحلیل پراکنش، همبستگی، آزمون‌های غیرپارامتری
- پیش‌بینی برآمدهای عددی: برگشت خطی
- پیش‌بینی برای تشخیص گروه‌ها: تحلیل عاملی، تحلیل خوشه‌ای، جداکننده
- و …

 

 

download دانلود نرم افزار IBM SPSS Statistics نسخه ۶۴ بیتی – ۸۱۴ مگابایت

download دانلود نرم افزار IBM SPSS Statistics نسخه ۳۲ بیتی – ۷۸۵ مگابایت

download دانلود نرم افزار IBM SPSS AMOS نسخه ۳۲ بیتی – ۶۳ مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : دانلود ۰۰۹۸تاریخ : پنجشنبه 19 دی 1392 | 02:44 ب.ظ | نویسنده : اشکان امانی | نظرات

  • کنترل سی
  • کورالین
  • ویندوز سون
  • بازی مهربانی
  • کد صلوات شمار برای وبلاگ